Jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce znajduje się we Wrocławiu

Jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce znajduje się we Wrocławiu

3M Global Service Center Poland zostało wyróżnione drugi rok z rzędu podczas gali prestiżowego konkursu Great Place to Work®. Kapituła konkursu doceniła dynamicznie rozwijające się firmy, które tworzą atmosferę zaufania i szacunku.

Lista Najlepszych Miejsc Pracy jest uznawana za jedną z najważniejszych nagród dla pracodawców. Organizatorem konkursu jest Instytut Great Place to Work®. W tym roku w Polsce wyróżnienia przyznano po raz dziesiąty.

Miano jednego z najlepszych miejsc do pracy wśród największych firm w kraju to dla nas ogromny powód do radości. 3M Global Service Center Poland jest obecne we Wrocławiu dopiero od 3 lat, a to już nasze drugie wyróżnienie w tym konkursie

podkreśla Judith Garcia Galiana, 3M Global Service Center Vice President

W plebiscycie nagradzane są firmy, które wyznaczają dobre praktyki w zarządzaniu oraz promują wśród pracowników wiarygodność, szacunek i uczciwość. Przedsiębiorstwa startują w trzech kategoriach, w zależności od wielkości zatrudnienia. W 2017 roku 3M GSC zadebiutowała w konkursie otrzymując wyróżnienie w kategorii dla średniej wielkości przedsiębiorstw. W tym roku po raz pierwszy firma startowała w najwyższej kategorii (powyżej 500 pracowników), zajmując 7 miejsce. Dodatkowo 3M GSC otrzymało tytuł Rzecznika Standardu Etyki, które przyznaje United Nations Global Compact.
GSC.jpg

Drugie z rzędu wyróżnienie w konkursie Great Place to Work potwierdza, że obrany przez nas kierunek działań jest słuszny. Połączyliśmy go z dynamicznym rozwojem. W ostatnim roku nasz zespół powiększył się o blisko 20%. W najbliższych miesiącach planujemy zatrudnienie kolejnych specjalistów

mówi Rafał Olejniczak, Dyrektor Generalny 3M Global Service Center Poland we Wrocławiu

Branża nowoczesnych usług biznesowych to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Według raportu „Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2017” przygotowanego przez ABSL w zeszłym roku zatrudnienie w nim wzrosło o 15% i wynosi już prawie 250 tysięcy osób. W kolejnych latach ta liczba ma wzrosnąć do 300 tysięcy.
3M Global Service Center Poland we Wrocławiu funkcjonuje od 2015 roku. Jest jednym z trzech istniejących na świecie centrów usług wspólnych 3M. Zajmuje się obsługą i optymalizacją procesów biznesowych w obszarach finansowym, księgowym, zakupowym, zarządzania danymi, zarządzania zasobami ludzkimi, obsługi klienta, automatyzacji procesów oraz IT dla wszystkich oddziałów 3M w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

3M Global Service Center Poland

3M Global Service Center Poland powstało w 2015 roku we Wrocławiu, jako pierwsze Centrum Usług Wspólnych 3M na świecie (dwa pozostałe znajdują się na Kostaryce i Filipinach). Centrum oferuje wsparcie biznesowe w obszarach: finansowym, księgowym, zakupowym, zarządzania danymi, zarządzania zasobami ludzkimi, obsługi klienta, automatyzacji procesów oraz IT. To, co wyróżnia 3M GSC na rynku to innowacyjne podejście, świetna atmosfera pracy oraz szerokie możliwości rozwoju w centralnej lokalizacji miasta. W ciągu 2,5 roku działalności w Polsce, 3M GSC znalazło się w pierwszej 5-ce pracodawców Great Place to Work®. Zespół znalazł się także w gronie Top 5 Centrów Usług Dla Biznesu regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki w kategorii Best Shared Service Team - prestiżowego konkursu międzynarodowego The Shared Services & Outsourcing Network (SSON). 3M GSC w Polsce otrzymało również nominację do nagrody ABSL Diamonds dla firm będących na rynku do 4 lat w kategorii Business Excellence przyznawaną przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce.
Powiązane artykuły
Aż trzy na cztery pojazdy ciężarowe w Polsce nie spełniają norm w zakresie oznakowania odblaskowego stanowiąc potencjalne zagrożenie na drodze – raport 3M

Większość pojazdów ciężarowych poruszających się po polskich drogach jest pozbawiona właściwego oznakowania odblaskowego, zapewniającego dobrą widoczność po zmroku. Takie oznakowanie jest niezmiernie istotne dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym – to kluczowe wnioski płynące z najnowszego raportu, zrealizowanego przez firmę 3M we współpracy z Partnerstwem dla Bezpieczeństwa Drogowego. Badanie zostało przeprowadzone w siedemnastu różnych lokalizacjach w kraju na próbie kilkuset pojazdów na przestrzeni lutego i marca br.
Superhub 3M we Wrocławiu wyrasta na największą inwestycję firmy w Europie

3M Wrocław, czyli europejskie serce działalności amerykańskiej spółki 3M, zatrudniającej w Polsce ponad 3000 osób, zapowiada konsekwentny wzrost inwestycji i zwiększenie zatrudnienia w obszarze manufacturingu.
Wyniki III edycji konkursu 3Mind

29 czerwca br. we Wrocławskim Centrum Innowacji 3M odbyła się Gala Finałowa wieńcząca trwającą od kwietnia III edycję konkursu 3Mind – wydarzenia mającego na celu promocję polskiej nauki i współpracy między światem biznesu a uczelniami. Spośród 6 finalistów, najlepszy ok
Centrum Innowacji we Wrocławiu

Wciąż staramy się odkrywać nowe możliwości!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.